pojištění vozidel
logo top
Partneři
ALLIANZ
AXA
ČESKÁ POJIŠŤOVNA
ČPP
ČSOB
DIRECT
GENERALI
HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA
KOOPERATIVA
SLAVIA POJIŠŤOVNA
UNIQA
Poradna

Agentura Kryštof s.r.o. - Dobrý den, obchodní vztah znamená, že by mělo byt založeno na psané smlouvě či dohodě. Že majitel souhlasí,...
Dušan - Dobrý den, koupil jsem auto od šéfa které je na leasing, ja mu dal peníze za celé auto ale on ho ještě splácí....
Jiří - Dobrého dne přeji Fungují stále tyto stránky? Děkuji
AGENTURA KRYŠTOF s.r.o. - Vážený pane Ducháč, AXA pojišťovna již v loňském roce přešla pod UNIQA pojišťovna, která ji koupila a která...
Jaromír Ducháč - Nemohu navázat spojení s pojišťovnou AXA. Potřebuji částku zák. odpovědnosti pro letošní platbu a zelenou kartu....
Luboš Korbář - Dobrý den, ztratil jsem zelenou kartu, kam se mám obrátit aby mi byla poslána nová, děkuji za odpověd (l.korbar@seznam.cz)

Více
 

ČSOB - pojišťovna


ČSOB
Od 1.6.2011 pro vás ČSOB Pojišťovna připravila zcela nové pojištění vozidel NAŠE AUTO. Nyní už nezáleží na tom, jaké auto řídíte, ale jaký jste řidič. Dobří řidiči nemusí platit drahé povinné ručení a tomu jsou přizpůsobeny i sazby povinného ručení.
 
ČSOB Pojišťovna nabízí povinné ručení ve třech variantách odlišujících se rozsahem pojistného plnění pro škody na zdraví i pro škody na věcech a ušlém zisku:

- Standard s limitem pojistného plnění 44 miliony korun pro škodu na zdraví a 35 miliony korun pro škody na věcech a ušlém zisku,
- Dominant s limitem pojistného plnění 60 milionů korun jak pro škodu na zdraví, tak pro škody na věcech a ušlém zisku a
- Premiant s limitem pojistného plnění 200 milionů korun pro škodu na zdraví i pro škodu na věcech a ušlém zisku.

Při sjednání povinného ručení u ČSOB Pojišťovny získáte ZDARMA úrazové pojištění řidiče (viníka nehody) a pojištění škod na věcech, které měl na sobě nebo u sebe řidič (viník nehody), jeho manžel či druh a osoby příbuzné v řadě přímé. Také získáte rozšířené asistenční služby pro případ havárie i poruchy.

Pokud si sjednáte povinné ručení ve variantě Premiant, pak Vám ČSOB Pojišťovna uhradí i škodu na Vašem vozidle i náklady na půjčovné do limitu 10.000,-Kč.

NAŠE AUTO - POVINNÉ RUČENÍ BEZ STAROSTÍ
Nová služba ČSOB Pojišťovny za vás vyřeší i likvidaci škod na Vašem vozidle způsobenou provozem jiného vozidla. Tuto službu získáte od ČSOB Pojišťovny ke svému povinnému ručení bez navýšení pojistného.
ČSOB Pojišťovna se za Vás postará o nápravu škody na Vašem vozidle, kterou Vám způsobil jiný řidič. V případě poškození vozidla stačí zdarma zavolat na infolinku 800 100 777 a o vše se rychle a kvalitně postará ČSOB Pojišťovna. Součástí pojistného plnění je i úhrada nákladů na náhradní vozidlo.

K povinnému ručení je možné sjednat doplňkové pojištění okenních skel vozidla pro případ jejich poškození nebo zničení, ke kterému dojde samostatně. Klient si může vybrat z více variant pojištění podle výše pojistné částky. Pojistná částka začíná od 5 tisíc - 750 Kč/rok až do 50 tis. - 7500Kč/rok. V každé variantě ovšem musíte počítat se spoluúčastí 10%. V případě škody nastalé během prvních 3 měsíců od data počátku pojištění se pojištěný podílí na pojistném plnění spoluúčastí 50%. V případě pojistné události nemá škoda vliv na bonus / malus.
Dále si k povinnému ručení můžete sjednat doplňkové pojištění odcizení vozidla, živelné pojištění, pojištění střetu se zvěří, pojištění cestovních zavazadel a věcí osobní potřeby, úrazové pojištění přepravovaných osob, pojištění nákladů na půjčovné a pojištění asistenčních služeb NADSTANDARD.


Placení pojistného ve splátkách pololetních, čtvrtletních nebo měsíčních (minimální splátka 500 Kč) je bez navýšení pojistného, avšak při ročním způsobu placení poskytuje ČSOB Pojišťovna slevu ve výši 3%.

Slevu 5 % lze též čerpat za věrnost ČSOB Pojišťovně v ostatních druzích pojištění či za kombinaci s havarijním pojištěním a slevu až 50% za bezeškodní průběh pro rok 2011 při maximálním bonusu, který pojišťovna přejímá od předchozích pojistitelů na základě originálu potvrzení o bezeškodním průběhu předloženého ve lhůtě nejpozději do 1 měsíce od počátku pojištění nebo ověřením dat dle rodného čísla či IČ u České kanceláře pojistitelů.

Upozorňujeme na to, že u ČSOB Pojišťovny se sazby na povinné ručení počítají dle držitele (provozovatele) vozidla a bonusy se uznávají dle pojistníka!


Havarijní pojištění
– kalkulaci zašleme na požádání (podklady pro výpočet nám zašlete na email ppp.krystof@seznam.cz, jedná se zejména o značku a typ vozidla, rok výroby, obsah válců, pojistnou částku = hodnota vozidla, zabezpečení vozidla, region)


Povinné ručení online

INFOLINKA POJIŠŤOVNY: 466 100 777

 
Pojištění vozidel   |  email: ppp.krystof@seznam.cz   |  tel.: +420 777 919 791
Copyright 2010-24 |  Design by 360co |  Hosting