pojištění vozidel
logo top
Partneři
ALLIANZ
AXA
ČESKÁ POJIŠŤOVNA
ČPP
ČSOB
DIRECT
GENERALI
HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA
KOOPERATIVA
SLAVIA POJIŠŤOVNA
UNIQA
WÜSTENROT
Poradna

Agentura Kryštof - Vážený pane Radime, pro provoz vozidla máte mít u sebe platný doklad od pojištění. Nikde není uvedeno, jak má...
Radim - Dobrý den, chci se zeptat, uzavřel jsem povinné ručení (zaplatil),ale ještě mi nedošla zelená karta, můžu jezdit...
Agentura Kryštof - Vážený pane Jirko, buď se zastavte přímo na pobočce pojišťovny s občanským průkazem a nebo si zavolejte na asistenční...
jirka - Potřebuji zaplatit povinné ručení,ale ztratil jsem složenku s kartou. Jak mám postupovat dál. děkuji
Agentura Kryštof - Vážená paní Andreo, pokud máte všechny doklady a vozidlo fyzicky u sebe, můžete jít na dopravní inspektorát a...
Andrea - Dobrý den,prosím o radu,koupila jsem si auto od pána, který ho měl od kamaráda. Slíbil, že mi pošle od kamaráda...

Více
 

AXA - pojišťovna


AXA
AXA pojišťovna a.s. stanovuje sazby povinného ručení dle výkonu vozidla, ne podle objemu motoru. Dále má na cenu povinného ručení vliv tovární značka a model vozidla, věk držitele vozidla či zda je vozidlo registrováno k podnikání a místo bydliště/místo podnikání.
 
AXA pojišťovna sjednává povinné ručení pouze pro osobní vozidla a nákladní vozidla do 3,5 t s maximálně 9 místy k sezení a pro přípojná vozidla do 750 kg. Povinné ručení nabízí ve třech variantách:
- Standard 35 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 35 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením na každého zraněného nebo usmrceného,
- Standard Plus 70 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 70 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením na každého zraněného nebo usmrceného.
- Standard Plus 140 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 140 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením na každého zraněného nebo usmrceného.

Pojistné je možné platit v ročních, pololetních či čtvrtletních splátkách, přičemž področní platby jsou bez navýšení. Za roční platbu klient získá slevu 10%.

K povinnému ručení si dále můžete sjednat připojištění skel, připojištění zavazadel, úrazové připojištění řidiče i přepravovaných osob, pojištění právní asistence (nově zahrnuje pojištění asistence pneumatik), připojištění náhradního vozidla, živelní připojištění a připojištění poškození a střetu se zvěří. Připojištění skel vozidla slouží pro případ poškození, zničení nebo krádeže všech skel jakoukoliv náhodnou událostí, ke které došlo samostatně , tj. bez škody na dalších částech vozidla.Připojištění skel je ve třech variantách: 10.000,-Kč/ 790,-Kč za rok, 20.000,-Kč/ 1.390,-Kč za rok a 40.000,-Kč/ 2.790,-Kč za rok.

Novinka!! SNÍŽENÍ SPOLUÚČASTI
= V případě, že klient nechá vozidlo opravit po pojistné události ve smluvním servisu, snižuje se dohodnutá spoluúčast následovně: pro živelní připojištění, připojištění poškození a střetu se zvěří a pro připojištění skel o 1.000,-Kč, pro KASKO o 2.000,-Kč.

AXA pojišťovna neposkytuje slevy na základě doložených potvrzení o bezeškodním průběhu. Slevy za bonus si ověřuje výhradně sama dle databáze České kanceláře pojistitelů.

Pojišťovna AXA nabízí i 3 druhy havarijního pojištění, a to:
- GO MINI (živel, poškození a střet se zvěří, vandalismus, odcizení vozidla)
- GO KLASIK (GO MINI + havárie)
- GO MAXI (GO KLASIK + GAP- pouze pro nová vozidla)

Asistenční služby 24 hod.

Bezplatné poskytnutí asistenčních služeb k povinného ručení i havarijního pojištění.Povinné ručení i pro obytná přípojná vozidla do 750 kg.

UPOZORNĚNÍ: K tomu, aby jste byli krytí pro případ nehody od počátku pojištění, musí být první platba pojistného připsána na účet AXA pojišťovny nejpozději pátý den po počátku pojištění. V opačném případě Vám bude AXA pojišťovna plnit až z pojistných událostí nastalých po připsání první platby na účet pojišťovny.

Havarijní pojištění
– kalkulaci zašleme na požádání (podklady pro výpočet nám zašlete na email ppp.krystof@seznam.cz, jedná se zejména o značku a model vozidla, rok výroby, výkon v kw, pojistnou částku = hodnota vozidla, zabezpečení vozidla, region).

Upozorňujeme klienty, že Help Box poštou spolu se smlouvami nezasíláme!


Povinné ručení online

INFOLINKA POJIŠŤOVNY: 292 292 292

 
Pojištění vozidel   |  email: ppp.krystof@seznam.cz   |  tel.: +420 777 919 791
Copyright 2010-18 |  Design by 360co |  Hosting