pojištění vozidel
logo top
Partneři
ALLIANZ
AXA
ČESKÁ POJIŠŤOVNA
ČPP
ČSOB
DIRECT
GENERALI
HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA
KOOPERATIVA
SLAVIA POJIŠŤOVNA
UNIQA
Poradna

Agentura Kryštof s.r.o. - Dobrý den, obchodní vztah znamená, že by mělo byt založeno na psané smlouvě či dohodě. Že majitel souhlasí,...
Dušan - Dobrý den, koupil jsem auto od šéfa které je na leasing, ja mu dal peníze za celé auto ale on ho ještě splácí....
Jiří - Dobrého dne přeji Fungují stále tyto stránky? Děkuji
AGENTURA KRYŠTOF s.r.o. - Vážený pane Ducháč, AXA pojišťovna již v loňském roce přešla pod UNIQA pojišťovna, která ji koupila a která...
Jaromír Ducháč - Nemohu navázat spojení s pojišťovnou AXA. Potřebuji částku zák. odpovědnosti pro letošní platbu a zelenou kartu....
Luboš Korbář - Dobrý den, ztratil jsem zelenou kartu, kam se mám obrátit aby mi byla poslána nová, děkuji za odpověd (l.korbar@seznam.cz)

Více
 

AXA - pojišťovna


AXA
AXA pojišťovna a.s. stanovuje sazby povinného ručení dle výkonu vozidla, ne podle objemu motoru. Dále má na cenu povinného ručení vliv tovární značka a model vozidla, věk držitele vozidla či zda je vozidlo registrováno k podnikání a místo bydliště/místo podnikání.
 
AXA pojišťovna sjednává povinné ručení pouze pro osobní vozidla a nákladní vozidla do 3,5 t s maximálně 9 místy k sezení a pro přípojná vozidla do 750 kg. Povinné ručení nabízí ve více variantách:
POV - 35/35 mil. Kč - Škoda na majetku/Újma na zdraví nebo usmrcení
POV - 70/70 mil. Kč - Škoda na majetku/Újma na zdraví nebo usmrcení
POV - 140/140 mil. Kč - Škoda na majetku/Újma na zdraví nebo usmrcení

POV PLUS - 35/35 mil. Kč - Škoda na majetku/Újma na zdraví nebo usmrcení + Úraz řidiče (trvalé následky nebo smrt)
POV EXTRA - 70/70 mil. Kč - Škoda na majetku/Újma na zdraví nebo usmrcení + Úraz řidiče (trvalé následky nebo smrt) + Zavazadla
POV PRÉMIUM - 140/140 mil. Kč - Škoda na majetku/Újma na zdraví nebo usmrcení + Úraz řidiče (trvalé následky nebo smrt) + Zavazadla + Náhradní vozidlo + Vlastní škoda.


Pojistné je možné platit v ročních, pololetních či čtvrtletních splátkách, přičemž področní platby jsou bez navýšení. Za roční platbu klient získá slevu 10%.

K povinnému ručení si dále můžete sjednat připojištění skel, připojištění zavazadel, úrazové připojištění řidiče i přepravovaných osob, pojištění právní asistence (nově zahrnuje pojištění asistence pneumatik), připojištění náhradního vozidla, živelní připojištění a připojištění poškození a střetu se zvěří. Připojištění skel vozidla slouží pro případ poškození, zničení nebo krádeže všech skel jakoukoliv náhodnou událostí, ke které došlo samostatně , tj. bez škody na dalších částech vozidla.Připojištění skel je ve třech variantách: 10.000,-Kč/ 824,-Kč za rok, 20.000,-Kč/ 1.450,-Kč za rok a 40.000,-Kč/ 2.900,-Kč za rok.

Novinka!! SNÍŽENÍ SPOLUÚČASTI
= V případě, že klient nechá vozidlo opravit po pojistné události ve smluvním servisu, snižuje se dohodnutá spoluúčast následovně: pro živelní připojištění, připojištění poškození a střetu se zvěří a pro připojištění skel o 1.000,-Kč, pro KASKO o 2.000,-Kč.

AXA pojišťovna neposkytuje slevy na základě doložených potvrzení o bezeškodním průběhu. Slevy za bonus si ověřuje výhradně sama dle databáze České kanceláře pojistitelů.

Pojišťovna AXA nabízí i 3 druhy havarijního pojištění, a to:
- GO MINI (živel, poškození a střet se zvěří, vandalismus, odcizení vozidla)
- GO KLASIK (GO MINI + havárie)
- GO MAXI (GO KLASIK + GAP- pro vozidla do stáří 5 let)

Asistenční služby 24 hod.

Bezplatné poskytnutí asistenčních služeb k povinného ručení i havarijního pojištění.Povinné ručení i pro obytná přípojná vozidla do 750 kg.

UPOZORNĚNÍ: K tomu, aby jste byli krytí pro případ nehody od počátku pojištění, musí být první platba pojistného připsána na účet AXA pojišťovny nejpozději pátý den po počátku pojištění. V opačném případě Vám bude AXA pojišťovna plnit až z pojistných událostí nastalých po připsání první platby na účet pojišťovny.

Havarijní pojištění
– kalkulaci zašleme na požádání (podklady pro výpočet nám zašlete na email ppp.krystof@seznam.cz, jedná se zejména o značku a model vozidla, rok výroby, výkon v kw, pojistnou částku = hodnota vozidla, zabezpečení vozidla, region).

Upozorňujeme klienty, že Help Box poštou spolu se smlouvami nezasíláme!


Povinné ručení online

INFOLINKA POJIŠŤOVNY: 292 292 292

 
Pojištění vozidel   |  email: ppp.krystof@seznam.cz   |  tel.: +420 777 919 791
Copyright 2010-24 |  Design by 360co |  Hosting