pojištění vozidel
logo top
Partneři
ALLIANZ
AXA
ČESKÁ POJIŠŤOVNA
ČPP
ČSOB
DIRECT
GENERALI
HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA
KOOPERATIVA
SLAVIA POJIŠŤOVNA
UNIQA
WÜSTENROT
Poradna

Agentura Kryštof - Vážený pane Radime, pro provoz vozidla máte mít u sebe platný doklad od pojištění. Nikde není uvedeno, jak má...
Radim - Dobrý den, chci se zeptat, uzavřel jsem povinné ručení (zaplatil),ale ještě mi nedošla zelená karta, můžu jezdit...
Agentura Kryštof - Vážený pane Jirko, buď se zastavte přímo na pobočce pojišťovny s občanským průkazem a nebo si zavolejte na asistenční...
jirka - Potřebuji zaplatit povinné ručení,ale ztratil jsem složenku s kartou. Jak mám postupovat dál. děkuji
Agentura Kryštof - Vážená paní Andreo, pokud máte všechny doklady a vozidlo fyzicky u sebe, můžete jít na dopravní inspektorát a...
Andrea - Dobrý den,prosím o radu,koupila jsem si auto od pána, který ho měl od kamaráda. Slíbil, že mi pošle od kamaráda...

Více
 

ČESKÁ POJIŠŤOVNA - pojišťovna


ČESKÁ POJIŠŤOVNA
Česká pojišťovna při stanovení sazeb povinného ručení již také zohledňuje u osobních a nákladních vozidel do 3,5t místo bydliště pojistníka a věk pojistníka, popřípadě zda je vozidlo registrováno na IČ. Pro ostatni kategorie vozidel jsou stanoveny stejné sazby bez vlivu věku či místa bydliště.
 
Česká pojišťovna nabízí šest variant pojištění s různě vysokými limity pojistného plnění a to:
- Start s limitem plnění 35 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 35 mil.Kč pro škody na zdraví,
- Standard s limitem plnění 50 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 50 mil.Kč pro škody na zdraví,
- Exclusive s limitem plnění 100 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 100 mil.Kč pro škody na zdraví,
- Comfort s limitem plnění 150 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 150 mil.Kč pro škody na zdraví,

K povinnému ručení získáte u varianty Standard zdarma náhradu nákladů právní ochrany pojištěného do výše 10. 000 Kč, asistenční službu pro případ nehody a úrazové pojištění řidiče, u varianty Exclusive pak zdarma získáte náhradu nákladů právní ochrany pojištěného do výše 20.000 Kč, asistenční služby pro případ nehody i poruchy a úrazové pojištění dopravovaných osob. Varianta komfort se skládá z Exclusive + první zaviněná škoda bez vlivu na bonus, garance ceny na 3 roky a nadstandardní asistence POHODA Super.

Pojistné je možno platit ve splátkách pololetních, čtvrtletních, měsíčních a to bez navýšení, přičemž minimální výše splátky musí být 500 Kč.

K povinnému ručení si klient může sjednat připojištění čelního skla nebo všech skel na vozidle proti rozbití či poškození, úrazové pojištění přepravovaných osob, pojištění nákladů na půjčovné, pojištění přepravovaných zavazadel a také zvýšit rozsah asistenčních služeb.

Česká pojišťovna nově poskytuje asistenční služby nejen svým klientům, ale i motoristům, jimž klienti České pojišťovny způsobili škodu.
Z povinného ručení klientů České pojišťovny se poškozeným hradí nejen oprava vozidla.
Stačí jediný telefonát z místa nehody na číslo +420 841 114 114 a ať už nehodu zaviníte či budete poškozeni vy, máte nárok na bezplatný odtah vozidla až 500 km a náhradní vůz až na 3 dny zdarma.

Od 27.9.2010 mohou klienti využívat novinku ČP a to: 1. Povinné ručení Bez povinností:

- chrání Vás před finančními dopady škod, které můžete způsobit třetím osobám
- vyřízení škody, kterou klientovi ČP (má sjednáno POV u ČP) způsobil klient jiné pojišťovny v ČR
- pro poškozeného i viníka – zdarma zapůjčení vozidla po dobu 3 dnů pro nepojízdné vozidlo po nehodě v ČR a odtah vozidla až 500 km v případě nehody

Povinné ručení Bez povinností je určeno jak pro nové tak pro stávající klienty a osobními a užitkovými vozy do 3,5 tuny.

Asistenční služby

základní asistenční služby POHODA Klasik Vám poskytují ochranu v případě havárie či odcizení vozidla. Rozšířené asistenční služby POHODA Speciál, jež si můžete k povinnému ručení připojistit, Vám poskytují ochranu v případě havárie, odcizení nebo poruchy vozidla. Asistenční služby jsou poskytovány jak na území ČR, tak i v zahraničí. Česká pojišťovna nově poskytuje asistenční služby nejen svým klientům, ale i motoristům, jimž klienti České pojišťovny způsobili škodu. Z povinného ručení klientů České pojišťovny se poškozeným hradí nejen oprava vozidla. Nově mají možnost využít i asistenční služby, např. odtažení vozidla do nejbližšího servisu nebo opravu vozidla přivolaným mechanikem přímo na místě nehody. I poškození tedy mohou kontaktovat linku ČP Asistent (+420) 224 557 004 a využít jejich služeb.

NOVINKA- Asistence POHODA Super
= odtah vozidla v ČR, do místa, které si klient sám určí, pomoc při různých defektech jako je záměna nebo zamrznutá paliva, zamrznutá ruční brzda aj.

Havarijní pojištění
– kalkulaci zašleme na požádání (podklady pro výpočet nám zašlete na email ppp.krystof@seznam.cz, jedná se zejména o značku a typ vozidla, rok výroby, obsah válců, pojistnou částku = hodnota vozidla, zabezpečení vozidla, region)


Česká pojišťovna informuje všechny své klienty, že v souvislosti se spojováním eBanky a Raiffeisenbank dochází ke změně bankovních kódů účtů, na které provádíte platby pojistného. Stávající bankovní kód eBanky 2400 je nahrazen kódem Raiffeisenbank 5500. Čísla účtů (čísla před kódem banky) zůstávají nezměněna.


Povinné ručení online

INFOLINKA POJIŠŤOVNY: 241 114 114 (nepřetržitě)

 
Pojištění vozidel   |  email: ppp.krystof@seznam.cz   |  tel.: +420 777 919 791
Copyright 2010-18 |  Design by 360co |  Hosting